Recently Added

BlogSeyahat Rehberi

İstanbul'da Mutlaka Görmeniz Gereken 6 Müze!

Herkesin bir fırsat bulup İstanbul’u ve oradaki birbirinden değerli, eşsiz müzeleri gezmesi gerekiyor. Binlerce yıllık geçmişi olan ve pek çok farklı medeniyete ev sahipliği yapmış olan İstanbul, bir kültür başkentidir.

Oct. 19, 2022, 1:11 p.m.
BlogSeyahat Rehberi

Sonbahar Tatiliniz İçin 4 Harika Rota!

Birbirinden güzel tatil rotalarından sonbahar tatiliniz için size en uygun olanını seçip kış öncesinde yapacağınız tatilinizin keyfini çıkarın.

Sept. 27, 2022, 8:33 p.m.
BlogSeyahat Rehberi

Balkanlarda Vizesiz Seyahat Edebileceğiniz 5 Yer!

Yurtdışında tatil yaparak yeni yerler keşfetmek isteyen çoğu kişinin öncelikli seçimi vizesiz seyahat edebilecekleri ülkelerdir.

Sept. 22, 2022, 5:33 p.m.
BlogSeyahat Rehberi

Yaz Bitmek Üzereyken 4 Tatil Yeri Önerisi!

Bu yazımızda yaz sonu tatili yapmak isteyenlerin tercih edebilecekleri 4 tatil yeri önerisi hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

Sept. 1, 2022, 6:10 p.m.
BlogSeyahat Rehberi

Yaz Düğünleri Devam Ederken 4 Adımda Balayı Rehberi!

Çiftler için hayatlarındaki en önemli tatil planlarından biri de balayı tatilidir. Çünkü balayı dinlenme, bütün evlilik stresini geride bırakma tatilidir.

Aug. 26, 2022, 5:59 p.m.
BlogSeyahat Rehberi

Dünya Şehirleri Simgelerini Keşfedin

Dünyanın farklı şehirlerine gitmek her zaman özel bir deneyim olmuştur. Bu deneyimi özel kılan her şehre ait olan simgelerdir.

Aug. 17, 2022, 7:01 p.m.
BlogSeyahat Rehberi

Kaş Tatili Yapmak İsteyenlere Özel Rehber

Türkiye’de tatil denince hem yerli turistlerin hem de yabancı turistlerin aklına ilk gelen yerlerden biri turizm cenneti olarak bilinen şehrimiz Antalya.

Aug. 14, 2022, 12:59 a.m.
BlogSeyahat Rehberi

Çifte Kumrular İçin Romantik Tatil Rotaları

İş hayatının yoğunluğundan ya da günlük hayatın koşturmacasından bazen çiftler birbirine ayıracak zaman bulamayabilirler. Ancak verilecek kısa bir mola, bütün kalabalıktan ve koşturmacadan uzaklaştıracak keyifli bir tatil tüm çiftlere iyi gelecektir. Tatil için seçeceğiniz yer ile ise bu kısa molayı keyifli bir tatil deneyimine çevirebilir, unutulmayacak anılarınıza yenisini ekleyebilirsiniz.

Aug. 10, 2022, 2:03 p.m.
BlogSeyahat Rehberi

Türkiye’de Nerelerde Rüzgar Sörfü Yapabilirsiniz?

Ülkemizdeki popülerliği hızla artan bu sporu yapmak isteyenler için deneyimli hocaların eğitim verdiği birçok okul vardır. Bu okullar genellikle Türkiye’de rüzgar sörfü yapılan şehirlerde bulunmaktadır. Bu yazımızda Türkiye’de nerelerde rüzgar sörfü yapabileceğinizi anlatacağız.

July 31, 2022, 2:54 p.m.
BlogSeyahat Rehberi

Kamp Yapmanın Tam Zamanı: Kamp Ekipmanında Neler Olmalıdır?

Kamp yapmak, kafa dinlemek isteyen ve doğayla iç içe olmayı seven kişilerin tercih ettiği, eğlenceli aktivitelerden biridir. Kamp hayatının güzel ilerlemesi ve iyi bir şekilde sonuçlanması için bazı kamp ekipmanlarına sahip olmak gerekir.

July 31, 2022, 2:40 p.m.