How to help
We can be ?

THINGS TO KNOW ON AIR TRAVEL

  1. test
  2. test
  3. test

SIK SORULAN SORULAR

Ucuzyolu.com gelişmiş teknolojik altyapısı ile kullanıcılarının ucuz, kolay ve hızlı şekilde uçak ve otobüs bileti almasını sağlayan bir teknoloji platformudur.

 

Ucuzyolu.com kullanıcıların en ucuz fiyata seyahat etmelerini amaç olarak edinmiş bir teknoloji kuruluşudur. Hiçbir seyahat firmasına öncülük vermeden sadece en ucuz biletleri ön plana çıkararak kullanıcılarının uygun fiyatlar ile seyahat etmelerini sağlar.

Ucuzyolu.com adresi üzerinden üye olmadan da bilet satın alabilirsiniz. Ucuzyolu.com üyeliği daha kolay bilet satın almanızı ve kampanyalardan daha erken haberdar olmanızı sağlar. 

Nakit veya banka transferi ile ödeme kabul edilmemektedir. Siz değerli kullanıcılarımızın güvenliği için tüm işlemleriniz SSL sertifikamız ve 3D Güvenlik Sistemimizle Kredi veya Banka kartlarınız üzerinden gerçekleştirilir.

Ucuzyolu.com adresi üzerinden bütün kredi ve banka kartları ile güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Bilet iptal kuralları tamamen havayolları tarafından belirlenmektedir. Bilet iptal işlemleriniz için canlı destek ve çağrı merkezimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ucuzyolu.com adresi üzerinden bilet satın alırken ödeme ekranına geçmeden önce “Kurumsal Fatura İstiyorum” butonuna tıklayarak ilgili şirket bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Biletiniz şirketinize fatura edilip mail adresinize iletilecektir.